Vyhledávání

Kontakty

Tel/fax:
575 570 270
Mobil:
777 555 295
e-mail:
info@redona.cz

Rodinné domy Flexibuild

 

Rodinné domy Flexibuild

V duchu motta “Rodinný dům za cenu bytu“ Vám reDONA představuje novou alternativu v oblasti bydlení Flexibuild s důrazem na:

CENU
ekologické domy již od 1,5 mil. Kč
RYCHLOST
stavba domu za 3 měsíce
EKOLOGII
použití recyklovaných vrstvených potravinářských obalů
KVALITU
certifikovaný stavební materiál používaný v Evropě

Proč je materiál Flexibuild novou alternativou v oblasti bydlení?

  • Při použití materiálů Flexibuild lze postavit dům na klíč během pouhých dvou měsíců včetně základové desky
  • Materiál je šetrný k životnímu prostředí ( vzniká recyklací vrstvených potravinových obalů).
  • Desky jsou bezezbytku opětovně recyklovatelné
  • Desky Flexibuild jsou odolné proti mechanickému poškození (při pádu se neulamují rohy, nepoškozují se hrany apod.)
  • Desky jsou hygienicky naprosto nezávadné, neuvolňují těkavé organické látky (měřeno státním zdravotním ústavem-Laboratoře centra zdraví a životních podmínek)
  • Desky mají velice nízkou průměrnou hmotnostní absorbční vlhkost i bobtnavost (viz. měření certifikovaných laboratoří). Zvýšená odolnost proti vodě je způsobena obsahem polyetylenu coby pojiva
  • Desky mají vynikající vzduchotěsnost ( vzhledem k tomu, že pojivem jednotlivých částeček je polyetylen, tedy “vzduchotěsný” plast) a tím zajišťují minimální ztráty tepla prostupem konstrukcí

Flexibuild - rodinný dům za cenu bytu

Materiál Flexibuild:

Flexibuild je certifikovaný stavební materiál. Jedná se o desky na bázi celulózy a sendviče obsahující extrudovaný polystyrén opláštěný deskami. Materiál Flexibuild se vyznačuje vysokou pevností, houževnatostí, pružností a nízkou nasáklivostí po hraně i po povrchu. Má také dobré tlumící a zvukově izolační vlastnosti. Oproti jiným materiálům je lehčí, což značně usnadňuje manipulaci. Díky vstupní surovině je ekologický, zdravotně a hygienicky nezávadný a svou nenáročností na výrobu levnější než na trhu dosud dostupné stavební materiály. Technologie je v České republice nová, ale v Evropě je vyzkoušena a provozována.

Stavební systém Flexibuild:

Stavební systém Flexibuild je konstrukčně jednoduchý, vlastní stavební systém, který je vhodný k výstavbě přízemních nebo jednopatrových nízkoenergetických rodinných domů. Jde o zajímavou alternativu v oblasti bydlení, která umožňuje stavět ekologické, ekonomické a estetické domy za dostupnou cenu v duchu motta „rodinný dům za cenu bytu“ (tzn. od 1,5 mil. korun). Výhodou nového systému je kromě pořizovací ceny domu především úspora energií, rychlá výstavba nezávislá na počasí a snadná povrchová úprava materiálu.

Rodinné domy jsou montovány z desek Flexibuild, vyráběných ve vlastním výrobním závodě z recyklovaných vrstvených papírových obalů (například tetrapackových obalů od mléka, džusů apod.). Materiál má vynikající vlastnosti, je v České republice vyzkoušen a certifikován. Více informací najdete v kategorii materiál. 

 

Flexibuild (PDF) Flexibuild (PDF) Flexibuild (PDF)


reDONA - realitní kancelář Zlín | Nahoru | Zpět | Hlavní stránka | Mapa webu