Vyhledávání

Kontakty

Tel/fax:
575 570 270
Mobil:
777 555 295 
e-mail:
info@redona.cz

Rodinné domy Flexibuild

 

Nabídka : Byt

Dlouhodobý pronájem bytu 2+KK Praha Petrovice

Pronájem: 17 400 CZK za měsíc

Byt 2+KK v 7. NP po rekonstrukci je orientovaný na jih s velmi pěkným výhledem do krajiny. Byt má novou zděnou koupelnu se sprchovým koutem a novou kuchyňskou linku plně vybavenou zařizovacími předměty. Další vybavení bytu je možné po dohodě s majitelem. V místě je kompletní občanská vybavenost. Přímo před domem se nachází dětské a sportovní hřiště, poliklinika, úřad, pošta, škola, školka, gymnázium, obchod s potravinami, kadeřnictví, restaurace. Příjemnou zajímavostí je blízkost Hostivařské nádrže. Majitel preferuje dlouhodobý pronájem.

Pronájem bytu 1+kk Zlín Bartošova čtvrt

Pronájem: 11 300 CZK za měsíc - cena za energie a služby pro jednu osobu

Dlouhodobý pronájem jednopokojového bytu ve Zlíně na Bartošově čtvrti. Klidná lokalita s výbornou dopravní obslužností v lokalitě s dobudovanou infrastrukturou , vzrostlou zelení a možností sportovního vyžití. Byt má celkovou plochu 42 m2 včetně balkónu a je dobře prosvětlený. Byt je vybavený kuchyňskou linkou včetně varné desky, el. trouby, myčky, pračky, šatní skříní v chodbě. Cena za služby a energie 3300,-Kč. Po dohodě je možné využívat garážové stání v domě.

Prodej nadstandardního bytu 4+kk Zlín

Prodej: 20 543 130 CZK

Komfortní mezonetový a prosluněný byt 4-5+kk v Rezidence Sadová v samém srdci Zlína u parku Komenského. Spojuje všechny výhody centra města s pohodlím klidné ulice. Byt ve dvou úrovních má 4, případně 5 obytných místností, tři koupelny, dvě prostorné terasy, tři sklepy, tři parkovací krytá stání, jedno stání s možností nabíjení elektromobilu. Každá obytná místnost má přímý vstup do lodžie. V bytě je podlahové vytápění a příprava na venkovní žaluzie. Interiér není součástí nabídky a je pouze inspirativní. Byt nabízí velmi příjemné, klidné a nadstandardní bydlení. Prostory lze využít i pro komerci, nerušící bytový provoz v domě. Cena je garantovaná do května 2024. Byt vám rádi ukážeme. Jan Baran tel. 777 555 295


reDONA - realitní kancelář Zlín | Nahoru | Zpět | Hlavní stránka | Mapa webu