Vyhledávání

Kontakty

Tel/fax:
575 570 270
Mobil:
777 555 295 
e-mail:
info@redona.cz

Rodinné domy Flexibuild

 

Nabídka : Byt

Pronájem bytu 2+kk Zlín

Pronájem: 10 500 CZK za měsíc

Pronájem nového bytu 2+kk 49 m2. Byt 2 +kk je umístěn ve 2. nadzemním podlaží realizovaného nízkoenergetického bytového domu ve Zlíně – Štípě na Mariánském náměstí. K bytu náleží lodžie, sklep a venkovní parkovací stání. Umístění domu jej předurčuje k příjemnému bydlení venkovského charakteru se snadnou dostupností centra Zlína. V blízkosti domu je základní a mateřská škola, lékař, dětský lékař, pošta. Přímo u domu je zastávka MHD a nedaleko od domu vede cyklostezka. Oblíbené je koupaliště, zdraví prospěšné lázně, golfové hřiště, dětské hřiště a ZOO.

Nový byt 4+kk Zlín -Štípa 3.5

Prodej: 3 924 359 CZK

Mezonetový byt 4 +kk je umístěn ve 2. a 3. nadzemním podlaží realizovaného nízkoenergetického bytového domu ve Zlíně – Štípě na Mariánském náměstí. K bytu náleží lodžie přístupná z obývacího pokoje. Umístění domu jej předurčuje k příjemnému bydlení venkovského charakteru se snadnou dostupností centra Zlína. V blízkosti domu je základní a mateřská škola, lékař, dětský lékař a pošta. Přímo u domu je zastávka MHD a nedaleko od domu vede cyklostezka. Oblíbené je koupaliště, zdraví prospěšné lázně, golfové hřiště, dětské hřiště a ZOO. Dům je z kvalitních stavebních materiálů s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi. Kolaoudace domu 04/2018, k nastěhování ihned.

Prodej nového bytu 1+kk ve Zlíně Vršava

Prodej: 2 062 981 CZK

Prodej bytové jednotky 1+kk v novostavbě v klidné lokalitě v blízkosti lesa a MHD. Byt dobře prosluněný s výhledem do krajiny. Klient má možnost si nechat dokončit povrchové úpravy v bytě podle vlastního požadavku.

Prodej bytu 3+kk Zlín Vršava

Prodej: 3 479 749 CZK

Prodej nového bytu 3+kk ve Zlíně Vršavě v klidné části v blízkosti lesa a dostupnou MHD. Byt má vlastní vytápení. Garáže v domě. Interiér bytu je možné upravit podle přání kupujícího. Dobře prosluněný byt s výhledem. Doporučujeme rodinám s dětmi.

Prodej nového bytu 3+1 ve Zlíně na Vršavě

Prodej: 3 470 901 CZK

Prodej nového bytu 3+1 ve Zlíně Vršavě v klidné části v blízkosti lesa a dostupnou MHD. Byt má vlastní vytápění. Garáže v domě. Interiér bytu je možné upravit podle přání kupujícího. Doporučujeme rodinám s dětmi.


reDONA - realitní kancelář Zlín | Nahoru | Zpět | Hlavní stránka | Mapa webu