Vyhledávání

Kontakty

Tel/fax:
575 570 270
Mobil:
777 555 295 
e-mail:
info@redona.cz

Rodinné domy Flexibuild

 

Nabídka : Byt

Nový byt 4+kk Zlín -Štípa 3.5

Prodej: 3 924 359 CZK

Mezonetový byt 4 +kk je umístěn ve 2. a 3. nadzemním podlaží realizovaného nízkoenergetického bytového domu ve Zlíně – Štípě na Mariánském náměstí. K bytu náleží lodžie přístupná z obývacího pokoje. Umístění domu jej předurčuje k příjemnému bydlení venkovského charakteru se snadnou dostupností centra Zlína. V blízkosti domu je základní a mateřská škola, lékař, dětský lékař a pošta. Přímo u domu je zastávka MHD a nedaleko od domu vede cyklostezka. Oblíbené je koupaliště, zdraví prospěšné lázně, golfové hřiště, dětské hřiště a ZOO. Dům je z kvalitních stavebních materiálů s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi. Kolaoudace domu 04/2018, k nastěhování ihned.

Prodej nového bytu 1+kk ve Zlíně Vršava

Prodej: 2 062 981 CZK

Prodej bytové jednotky 1+kk v novostavbě v klidné lokalitě v blízkosti lesa a MHD. Byt dobře prosluněný s výhledem do krajiny. Klient má možnost si nechat dokončit povrchové úpravy v bytě podle vlastního požadavku.

Prodej bytu 3+kk Zlín Vršava

Prodej: 3 479 749 CZK

Prodej nového bytu 3+kk ve Zlíně Vršavě v klidné části v blízkosti lesa a dostupnou MHD. Byt má vlastní vytápení. Garáže v domě. Interiér bytu je možné upravit podle přání kupujícího. Dobře prosluněný byt s výhledem. Doporučujeme rodinám s dětmi.

Prodej nového bytu 3+1 ve Zlíně na Vršavě

Prodej: 3 470 901 CZK

Prodej nového bytu 3+1 ve Zlíně Vršavě v klidné části v blízkosti lesa a dostupnou MHD. Byt má vlastní vytápění. Garáže v domě. Interiér bytu je možné upravit podle přání kupujícího. Doporučujeme rodinám s dětmi.

Prodej mezonetového nového bytu 3+kk ve Zlíně

Prodej: 3 239 793 CZK

Prodej nového mezonetového bytu na třídě 2. Května. Celková plocha bytu je 90 m2 a nachází se v 1. a 2. patře polyfunkčního domu. Byt má 3 obytné místnosti. Obchody v domě, velmi dobré dopravní spojení do centra města. K bytu bude možné dokoupit garážové stání. V bytě nejsou dokončené vnitřní úpravy, kupující si může dohodnout úpravy v interiéru podle vlastních představ. Termín dokončení bytu dle příní zákazníka do 2 měsíců po podepsání kupní smlouvy.


reDONA - realitní kancelář Zlín | Nahoru | Zpět | Hlavní stránka | Mapa webu